Zoomlion Kule Vinç

Zoomlion kule vinç, 1992 yılında kurulan Zoomlion Heavy Industry Science & Technology Co., Ltd., ağırlıklı olarak mühendislik endüstrisi ve tarım endüstrisi alanlarında büyük yüksek teknoloji ekipmanları geliştirmek ve üretmekle uğraşmaktadır. 20 yılı aşkın yenilik ve geliştirmeyle, şirket artık 11 ana kategoriye ve 70 ürün hattına ve yaklaşık 568 lider ürüne sahip küresel bir kuruluştur. Zoomlion, hem Shenzhen hem de Hong Kong borsalarında işlem gören ilk Çinli inşaat makineleri şirketidir. Şu anda şirket, mühendislik makinelerini, tarım makinelerini ve finansal hizmetleri entegre eden üst düzey bir ekipman imalat işletmesi kurmayı amaçlayan stratejik dönüşümü aktif olarak destekliyor.

Zoomlion, dünya çapında 100’den fazla ülke ve bölgeye ulaşmıştır. Zoomlion ürünleri, Orta Doğu, Güney Amerika, Afrika, Güneydoğu Asya, Rusya’daki pazarların yanı sıra ABD, Avrupa ve Avustralya’daki birçok üst düzey pazara yerini aldı. Şirketin Doğu Asya, Güneydoğu Asya ve Avrupa’da vb. yaklaşık 20 ülkede yan kuruluşları, ayrıca İtalya, Almanya, Hindistan, Brezilya ve Beyaz Rusya’da endüstriyel ve teknolojik parkların yanı sıra dünya çapında 50’den fazla yerleşik ofisi bulunmaktadır. BAE ve Brezilya merkezli, dünya çapında kapsama alanına sahip lojistik ağ ve parça tedarik sistemi kademeli olarak kuruluyor.

Günümüzde Zoomlion Türkiye yapılanmasını kurarak direkt kendi satış ve servis ağını kurmaya başlamıştır.

6 tondan 16 tona kadar bir çok farklı vinç üretimi yapmaktadır. Bu vinçlerin bom boyları da 50 metre ile 80 metre aralığındadır. Bom ucunda kaldırma kapasiteleri ise 1 tondan 3 tona kadar çıkmaktadır. Zoomlion markası altında her kullanıma uygun Zoomlion kule vinç çeşitleri yer almaktadır.

Türkiye’de henüz çok fazla Zoomlion kule vinçleri satışı ve kiralaması yapılmıştır. 2020 yılından itibaren Türkiye’de satış ve servis ağını kurmaya başlamasıyla Hem satılık kule vinç, hem de kiralık kule vinç arayan kullanıcılar, Zoomlion modellerine de aşağıdan bakabilirler.

Zoomlion  kule vinç modelleri için

www.zoomlion.com

1

Kule Vinç

Zoomlion Kule Vinç
2

Modeller

Kule Vinç Modelleri
ModelMax Kapasite [t]Bom ucunda kaldırma [t]Kaldırma Momenti
WA6013-661.380 t.m
WA7527-16162.5250 t.m
WA6013-883.3380 t.m
T2850-120V122.72850 t.m
T2850-160V162.72850 t.m

3

Kule Vinç Özellikleri

Kule Vinç Özellikleri
ElectriK Kontrol Sistemi
PLC kontrolü ile elektrik kontrol sistemi daha iyi güvenilirlik ve emniyete sahiptir. Gelişmiş yabancı teknoloji ile profesyonel üreticiler tarafından üretilen elektrik elemanları, yerli ürünlere göre 3-4 kat daha uzun ömürlü, daha az arızalı, kolay bakım ve onarımlı ve güvenilir çalışma özelliklerine sahiptir.
techniK ÖZELLİKLER
• Vinç, çoklu çalışma modlarına ve geniş uygulamaya sahiptir. Vinç farklı şekillerde çalışabilir: gömülü payandalara sahip sabit vinç, şasi altı sabit vinç, gömülü cıvatalara sahip sabit vinç ve duvara sabitlenmiş vinç, böylece çeşitli inşaat projelerine uygulanabilir.
• Komple makine, uluslararası kabul gören güzel şekli benimser;
• Vinç, yüksek çalışma hızına ve mükemmel hız düzenleme performansına sahiptir. Dünyanın en gelişmiş çözümü olan frekans kontrollü kademesiz hız düzenlemesi, troleying mekanizması ve döndürme mekanizması için benimsenmiştir, böylece daha kararlı ve güvenilir çalışma sağlanır;
• Kabin, iyi görüş ve geniş iç alan ile harici olarak bağımsız olarak kurulur ve böylece operatörler için iyi bir çalışma ortamı sunar;
• Kule vincin güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlamak için, ağır çalışma koşullarına uygulanabilen, tamamı mekanik veya mekatronik ürünler olan çeşitli güvenlik cihazları donatılmıştır.
4

Zoomlion Kule Vinç Puanı

Kule Vinç Puanı
8Expert Score
Zoomlion Kule Vinç Puanı

Kullanıcı Puanları

Performans
8.1
Kalite
7.9
Servis
8.5
Termin
7.9
Fiyat
7.8

Kule vinç operatörü nasıl olunur sorusuna cevap almak için

https://kulevincler.com/kule-vinc-operatoru-nasil-olunur/

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zoomlion Kule Vinç”

KuleVincler.com
Logo