XCMG Kule Vinç

xcmg kule vinç logo

Xcmg kule vinç üreticisi Xuzhou Construction Machinery Group Co., Ltd. (XCMG) 1943’te kuruldu. O zamandan beri XCMG, Çin inşaat makineleri endüstrisinin ilk saflarında yer aldı ve yerel endüstrinin en büyük, en etkili ve en rekabetçi girişim gruplarından biri haline geldi. Ürettiği iş ve inşaat makinaları ürün gamı bakımından dünyanın en büyüklerinden biri oldu.

XCMG, Çin’in En İyi 100 Makine Üreticisi listesinde 1. sırada yer almaktadır. dünyanın en büyük 3. inşaat makineleri şirketidir. Çin’in En İyi 500 Şirketi listesinde 65., Çin’in En İyi 100 İmalat Kuruluşu listesinde 44. ve XCMG, “Büyük Sorumluluklar Almak, Büyük Ahlakla Hareket Etmek ve Büyük Başarılar Elde Etmek” şeklindeki temel değerine ve “Titiz, Pratik, İlerici ve Yaratıcı” olma kurumsal ruhunu katarak vizyon ve misyonunu oluşturmuştur. Bu vizyonuyla gerçek değer yaratma yeteneğine sahip dünya standartlarında lider bir kuruluş olarak kendini kanıtlamıştır.

Xcmg kule vinç çok fazla modeli olmasına rağmen en çok dünyada satılan vinçleri 6 tondan 12 tona kadar olan modelleridir. Bu vinçlerin bom boyları da 50 metre ile 80 metre aralığındadır. Bom ucunda kaldırma kapasiteleri ise 1 tondan 3 tona kadar çıkmaktadır. Xcmg markası altında her kullanıma uygun Xcmg kule vinç çeşitleri yer almaktadır. Kabin konforu ile de dikkat çeken markanın operatör dostu otomasyon sistemi sektörde beğeni toplamaktadır. Güvenlik önlemleri de rakip Çinli markalara göre daha üst düzeyde olduğu dikkat çeken bir diğer özelliktir.

Türkiye’de çok fazla bilinmese de XCMG kule vinç dünyanın en çok satan vinç markalarından biridir. Türkiye’de yapılanmasını yavaş yavaş kuran ve pazara çok hızlı bir şekilde girecek olan kule vinçleri satışı ve kiralaması hizmeti sunarak rakiplerine göre fiyat avantajı ve kalitesiyle dikkat çekecektir.

Xcmg modellerini incelemek isterseniz web sitesi için;

www.xcmg.com

1

Xcmg Kule Vinçleri

Xcmg Kule Vinçleri
2

Modeller

XCMG Kule Vinç Modelleri
ModelMaksimum KapasiteBom Ucunda KaldırmaSerbest DuruşBom Boyu
XGT6018B-8S18 T1,8 T50 m60 m
XGT6515B-10S10 T1,5 T65 m45 m
XGT7020-10S110 T2 T70 m60 m
XGT7026E-12S112 T2,6 T65 m70 m

3

Kule Vinç Özellikleri

Kule Vinç Özellikleri
DAHA GÜÇLÜ VE DAHA İYİ KALDIRMA PERFORMANSI
Daha güçlü ve daha iyi kaldırma performansı
İleri Ölçüm Teknolojisi
Kendinden basınçlı karşı ağırlık teknolojisi, güvenli ve güvenilir.
Fiyat Avantajı
Rakiplerine göre daha güçlü gövde, daha ileri tasarım, daha uygun fiyatlar
DÜŞÜK TAŞIMA MALİYETİ
Tüm makinenin kompakt tasarımı, transfer işlemi uygun ve verimlidir.
4

Kule Vinç Puanı

XCMG Kule Vinç Puanı
8.6Expert Score
XCMG Kule Vinç Puanı

Kullanıcı Puanı

Performans
9.1
Kalite
8.8
Servis
7.9
Termin
7.7
Fiyat
9

Kule vinçlerin bakımı nasıl yapılır? makalemizi okumak için

https://kulevincler.com/kule-vinc-bakimi-nasil-yapilir/

There are no reviews yet.

Be the first to review “XCMG Kule Vinç”

KuleVincler.com
Logo