Wolffkran Kule Vinç

wolfkrann logo

WOLFFKRAN. İsim, kule vinçlerin tasarımı, yapımı ve kullanımındaki deneyim ve yetkinliği temsil eder. Şirket, yenilikçi teknolojisi ve bilgi birikimi ile bugüne kadar malzeme taşıma alanındaki hızlı gelişmelere önemli ölçüde katkıda bulunmuştur.

WOLFFKRAN’ın başarısının temel taşı, 100 yılı aşkın bir süre önce Julius Wolff tarafından ilk döner vincin tasarımı ve inşasıyla atıldı.

Birkaç yıl sonra bunu, inşaat sektörü için devrim niteliğinde bir buluş olan, dünyanın ilk kendi kendine dikilen üstten döner kule vincinin geliştirilmesi izledi.

Bugün, dünya çapında yaklaşık 860 kendini işine adamış çalışan, inovasyon sürecinin devam etmesini ve WOLFF markasının kapsamlı bir troley bomlu ve orsa pergel kule vinç yelpazesini temsil etmesini sağlıyor. Kırmızı WOLFF vinçleri, Heilbronn ve Luckau (ikisi de Almanya’da) ve Luchowizy’de (Rusya) bulunan ana fabrikada üretiliyor. Almanya’daki şubeler ve Avusturya, Fransa, Belçika, İsviçre, Büyük Britanya, Çekya, ABD ve Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki yan kuruluşlar ve ayrıca Zug’daki uluslararası ticaret merkezi yoğun müşteri hizmetini garanti eder.

Yaklaşık bir kiralık filo ile. 800 kule vinci WOLFFKRAN, bu iş alanındaki en önemli tedarikçiler arasındadır. Bu, hem üretici hem de hizmet sağlayıcı olarak dünya çapındaki müşterilere hizmet veren kule vinç uzmanının esnekliğini ve dinamiklerini vurgulamaktadır.

1

Kule Vinç

Wolffkran Kule Vinç
2

Modeller

Kule Vinç Modelleri
ModelMax. KapasiteBom Boyu
WOLFF 6031.1212 t65 m
WOLFF 7534.1612 t65 m

3

Kule Vinç Özellikleri

Kule Vinç Özellikleri
Ana Komponentleri
30 m (98′) troley dişlili temel flok. 2,5 m (8′) adımlarla 75 m’ye (246′) yarıçapa kadar uzatmalar. İki döner dişliye sahip döner çerçeve, merkezi yağlama üniteli döner yatak ve kayar bilezik sistemi, kontrol kabinli operatör kabini istasyonu. Kaldırma platformu ve karşı ağırlıklar ile karşı kol.
ÖZEL DİŞLİLER
Tüm sürücüler frekans kontrollü sincap kafesli motorlar, tamamen termal korumalı. Kaldırma vinçleri Hw 845 FU veya Hw 875 FU. Otomatik yeniden alma cihazı (2 düşüşten 4 düşüş işlemine). Elektrikle çalışan iklimlendirme cihazı ile iki döner dişli. Otomatik rüzgar gücü dengeleme kontrolleri. Tramvay dişlisi.
ELEKTRİK EKİPMANLARI
480 V Y / 277 V 60 Hz beslemeleri için çok voltajlı ekipman. Bus teknolojisine sahip elektronik emniyetli vinç kontrolleri. Tüm işletim için artımlı mutlak enkoderler hareketler. Temel pergel bölümünde elektronik yük ölçme cihazı. Operatöre hem operasyonel hem de teşhis bilgilerini gösteren çok dilli grafik ekran.
GÜVENLİK ÖNLEMLERİ
WOLFFBoost ile elektronik aşırı yük koruması. Otomatik kaldırma hızı düşürme sayesinde artan yük momenti sınırlaması. Operatör kabininden aşırı yük koruma sistemi ve tüm sınırlayıcıların menü yönlendirmeli ayarı. Çalışma alanı sınırlayıcı. Çarpışma önleyici arayüz. WOLFFLink veri aktarım Sistemi. Tramvay halatı kopma güvenlik cihazı.
4

Firma Puanı

Kullanıcı Puanları
7.6Expert Score
Wolffkran Kule Vinç Puanı

Kullanıcı Puanı

Performans
7.4
Kalite
8.3
Servis
8
Termin
7.4
Fiyat
8.8

There are no reviews yet.

Be the first to review “Wolffkran Kule Vinç”

KuleVincler.com
Logo