Raimondi Kule Vinç

raimondi kule vinç logo

1863 yılında kurulan Raimondi Cranes, İtalya’nın en ünlü yerli üretim başarı öykülerinden biridir ve dünya çapında ağır kaldırma makineleri segmentine hizmet vermeye devam etmektedir.

1863 yılında kurulan Raimondi Kule Vinç (Raimondi), İtalya’nın en ünlü yerli üretim başarı öykülerinden biridir ve dünya çapında ağır kaldırma makineleri segmentine hizmet vermeye devam etmektedir. Raimondi bugün en yeni üretim teknolojileri ile donatılmıştır ve küresel vinç imalat endüstrisinde lider bir konuma sahiptir. Raimondi kule vinç çeşitleri, küresel pazarın değişen ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Raimondi, sadık müşterileri için üstün kalite ve performans seviyelerine sahip ürünler üretip tedarik etmek için teknolojiye yatırım yapmayı temel değer olarak benimsemiştir. Bunu başarmak için, Raimondi’nin mühendisleri ve Ar-Ge bölümü sürekli olarak ürün yelpazesini iyileştirmenin yeni yollarını arıyor.

Raimondi’nin hedefi her zaman, rekabetçi satış fiyatlandırma stratejisiyle birlikte ürün yaşam döngüsü, performans, üretkenlik, güvenilirlik, servis için daha kolay erişim, daha kısa bakım aralıkları vb. gibi çeşitli kalite unsurları arasında optimum dengeyi korumak olmuştur. Raimondi’nin ürettiği model çeşitleri, küresel varlığı, uzun yıllara dayanan deneyimi, kalite ve performans alanlarında amansız mükemmellik arayışı, tüm dünyada 16.000’den fazla Raimondi kule vinçlerinin satışıyla sonuçlandı.

Türkiye’de özellikle 2000-2020 li yıllar arasında çok fazla Raimondi kule vinç satışı ve kiralaması yapılmıştır. Bu nedenle piyasada ismi bilenen ve aranan bir kule vinç markası olmuştur. Hem satılık kule vinç, hem de kiralık kule vinç arayan kullanıcılar, Raimondi modellerine de aşağıdan bakabilirler.

Raimondi kule vinçlerin modelleri için

www.raimondi.co

1

Kule Vinç

Raimondi Kule Vinç
2

Kule Vinç Modelleri

Kule Vinç Modelleri
ModelMax Kapasite [ton]Bom Uzunluğu [m]Bom Ucunda Kaldırma [ton]
Riamondi MRT 362351.10
Riamondi MRT 424391.05
Riamondi MRT 484421.37
Riamondi MRT 845511.26
Riamondi MRT 1118601.27
Riamondi MRT 15210651.26
Riamondi MRT 15910651.65
Riamondi MRT 18910652.20
Riamondi MRT 22312701.65
Riamondi MRT 23412702.25
Riamondi MRT 29416762.58
Riamondi SRT 856541.43

3

Opsiyonel Özellikler

Kule Vinç Ekipmanları
KaliteLi Komponentler
Ağır kaldırma makinelerine yatırım yapmayı düşünürken iki temel husus göz önünde bulundurulmalıdır: model dayanıklılığı ve uzun ömürlülük ile birlikte ürün performansı ve üretkenliği
Raimondi ürünleri Class A4 FEM1001 standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Bir vincin kullanım ömrünü değerlendirmeye yönelik bu standart, iki temel faktörü hesaba katar: makinenin kullanılabileceği sürenin uzunluğu ve işlevsellik derecesi (etkili maksimum nominal iş yükünün yüzdesi). A4 Sınıfı, A3 Sınıfına karşılık gelenin iki katı olan bir çalışma ömrüne karşılık gelir. Bu, Raimondi modellerini ve değer teklifimizi ağır makine üreticilerinin en üst sıralarında konumlandırıyor. Biz ve müşterilerimiz, onlarca yıllık kullanımdan sonra kaç tane ürünlerimizin hala birincil çalışır durumda olduğunu ve amortisman maliyeti hesaba katıldıktan sonra bile yatırım getirisinin örnek niteliğinde olduğunu görmekten memnuniyet duyuyoruz.
En yüksek güvenlik seviyelerini uygulamak ve garanti etmek için Raimondi kule vinç, daha büyük ve değişken rüzgar kuvveti maruziyetiyle bağlantılı en yeni Avrupa kriteri olan EN14439’u bünyesine katmıştır. Bu standart, şantiyelerde artırılmış güvenliği içerir ve ayrıca hem vinç operatörleri hem de teknisyenler için iyileştirilmiş çalışma koşullarına karşılık gelir.
delux KABİN
Raimondi Deluxe R16 kabini, en katı uluslararası güvenlik ve kalite normlarını karşılar ve V3.0 kontrol sistemi ile donatılmıştır.
4

Raimondi Puanı

Kullanıcı Puanı
8.9Expert Score
Raimondi Puanı

Kullanıcı Puanları

Performans
8.1
Kalite
8.6
Servis
8.5
Termin
7.9
Pahalılık
8.9

Raimondi kule vinç güvenlik önlemlerini merak ediyorsanız

https://kulevincler.com/kule-vinclerdeki-guvenlik-onlemleri/

admin

There are no reviews yet.

Be the first to review “Raimondi Kule Vinç”

KuleVincler.com
Logo