Pi Makina Kule Vinç

pimakina logo


Pi Makina, Türkiye’nin ilk ve en büyük kule vinç üreticisidir. 1982 yılında ilk kule vinci üreten Pi Makina, bugün imalat kabiliyetini geliştirerek 6 ve 7 eksenli robot kaynak teknolojisi ile üretim yapmaktadır. Montajı kolay olan Pi Kule vinçler, güçlü otomasyon sistemi, ergonomik merdivenleri ve platform tasarımı ile kullanıcılarına konforlu ve güvenli bir çalışma deneyimi sunuyor. Pi Makina ayrıca 2 tondan 24 tona kadar yük kaldırma kapasiteleri, 750 kilogram ile 2 ton arasında bom başı kaldırma kapasiteleri ve 80 metreye kadar her ihtiyaca cevap verebilecek farklı modellerde kule vinçler üretmektedir. Satılık kule vinç ve kiralık kule vinç bulabileceğiniz en güvenilir markalardan biridir.

web sitesini ve Pi Makina Kule Vinç aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

www.pimakina.com.tr

1

Kule Vinçler

Pi Makina Kule Vinç

Dünyanın birçok ülkesindeki inşaat projelerinde sıkça tercih edilen Pi Makina Kule Vinç 2 tondan 12 tona kadar kapasitelerde modeller üretmektedir. Bom ucunda 1150 kilogram ağırlık kaldıran kule vincin 60 metre bom uzunluğu ve 55,5 metre serbest duruş yüksekliği mevcuttur.

Güçlü otomasyon sistemi, ergonomik merdivenleri ve platform tasarımıyla kullanıcılarına rahat ve güvenli bir çalışma deneyimi sağlamaktadır. Yüzde 100 yerlilik oranı ve sahip olduğu üstün özellikleriyle son yıllarda sektörün önemli bir markası haline gelen Pi Makina Kule Vinçleri, üstün kaliteyi rakiplerine kıyasla daha uygun fiyata sunmaktadır.

Özellikle 10 tonluk modelleri piyasada hem tünel kalıp için hem ahşap kalıp için en çok tercih edilen modellerdir. Dönüş hızlarının diğer makinalardan iyi olması hassasiyeti arttırmaktadır. Ayrıca otomasyon sistemi ve kara kutu özelliği tüm verileri depolanmasını sağlamaktadır.

Konforlu kabininde klima müzik çalar usb sistemi ile operatöre rahat bir çalışma ortamı sağlar. Kabinin görüş açısı diğer rakiplerine göre çok daha fazladır. Güvenlik bakımından da yerli rakiplerine göre çok daha fazla donanıma sahiptir. Pi Makina kule vinç markası olarak en tercih edilenlerden biridir.

2

Kule Vinç Modelleri

Kule vinç çeşitleri
ÖzellikPi Kule 225Pi Kule 185Pi Kule 140Pi Kule 110
Maksimum Yük12 ton10 ton10 ton8 ton
Bom ucunda max. kaldırma1300 kg1450 kg1450 kg1150 kg
Bom Uzunluğu75 m66 m60 m60 m
Serbest duruş yüksekliği61 m52, 2 m49, 8 m55, 5 m

3

Kule Vinç Üstün Özellikleri

Öne çıkan kule vinç özellikleri
Tünel Kalıp İçin İdeal Vinç
8 ve 10 tonluk yük kaldırma kapasitesiyle, tünel kalıp teknolojisi ile inşa edilen yapılarda kullanıma uygundur.
Gelişmiş Otomasyon Sistemi
Mitsubishi PLC, 5 dilde kullanma imkanı sunan HDMI dokunmatik bilgi ekranı, Hem mekanik hem elektriksel aşırı yük sınırlama, bakım zamanı uyarısı
Kara Kutu (Veri Kayıt Sistemi)
Kaldırılan yükün miktarı, bom üzerindeki konumu ve rüzgarın mevcut hızı gibi veriler anlık olarak kayıt altına alınmaktadır.
ergonomic Kabin
Operatörün konforlu çalışması için; geniş görüş açısı, uzaktan kumandalı klima (ısıtma+soğutma), yükseklik ayarlı ve ileri geri hareketli döner koltuk standart olarak sunulmaktadır.
4

Opsiyonel Özellikler

Kule Vinç Ekipmanları
HİDROLİK YÜKSELTME APARATI
Serbest duruş yüksekliğinin üzerinde çalışma gerektiren inşaatlarda, kule vinç bu ünite sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde yükselebilmektedir. Hidrolik tırmanma ünitesi, ayrı bir mobil vinç gerektirmeden kule vincin yükseltilmesine olanak sağlayarak maliyet avantajı sağlar.
Rayda Yürüyüş Sistemi
Özel projeler için kullanılan rayda yürüyüş sistemi; kule vincin taradığı alanı arttırmak ve daha uzak mesafelerde çalışabilmek için geliştirilmiştir
Uzaktan Kumanda
Uzaktan kumandalı joystick, operatörün kule vinç kabinine çıkmadan yerden müdahale etmesine olanak sağlamaktadır.
Çarpışma Önleyici Sistem
Birden fazla kule vincin ve birbirine yakın çalıştığı alanlar için geliştirilen sistem; kule vinçlerin çalışma esnasında birbiriyle haberleşmesini sağlayarak olası tehlikeleri önlemek için geliştirilmiştir.
5

Pi Makina Puanı

Kullanıcı Puanı
8.9Expert Score
Kullanıcı Puanları

Pi Makina’nın müşteri puanı

Performans
8.1
Kalite
8.6
Servis
8.5
Termin
7.9
Fiyat
8.9

Satılık Kule vinç , Kiralık kule vinç ile alakalı aşağıdaki linkten detaylı bilgi alabilirsiniz.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pi Makina Kule Vinç”

KuleVincler.com
Logo